KVALITNÍ VZTAH S VYSNĚNOU PŘÍTELKYNÍ

29. 2. 2020, 10 - 18 hodin

Praha

2 500 Kč

TOP KOMUNIKACE A PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI

5. 9. 2020, 10 - 18 hodin

Praha

2 500 Kč

REÁLNÝ OSOBNÍ ROZVOJ V PRAXI

12. 12. 2020, 10 - 18 hodin

Praha

2 500 Kč

Tematické semináře

Vítej na stránce, kde se můžeš přihlásit na některý z našich seminářů! Konečně možnost, zúčastnit se akce, která je určena vybraným jedincům a přispívá ve velkém ke kompletní transformaci dotyčného! Když jsme začali semináře pořádat, netušili jsme, jaký až to to může mít pozitivní vliv a právě na základě zpětných vazeb a urgencí jsme se utvrdili v myšlence, že je seminář pro tebe to pravé! Pojďme tedy k jádru věci.

Seminářem tě bude provázet Jakub. Cena za celý den strávený intenzivním kurzem je 2 500 Kč.

Co je to seminář?

Seminář je půldenní, až celodenní akce, která je navíc oproti přednášce doplněna celou řadou praktických cvičení, návodů a ukázek, které máme my i naši studenti po dobu mnoha let odzkoušené v praxi. Je to pro účastníka vždy transformační zážitek, který se nedá srovnat s tím, co vidíš běžně ve videích. Je to sumarizace celé problematiky, kterou řešíš a komplexní postup, jak se dostat na další životní level! Je vždy zaměřena extrémně podrobně na některé z témat, nebo i více témat sociální dynamiky! Co je důležité zmínit je fakt, že každý seminář je trochu jiný a tedy unikátní!

Pro koho je seminář určený?

Seminář je určený pro každého, bez ohledu na to, zda je úplný nováček, mírně pokročilý, nebo na velmi pokročilé úrovni! Učíme se celý život a neustále tak své poznatky rozšiřujeme, jak jde čas. Proto se můžeš spolehnout na partu lidí kolem sebe, kteří smýšlí velmi podobně, na maximální nasazení instruktora, který seminář vede a na celkovou podporu projektu Dynamic education, který pro tebe semináře pořádá! I když se budeš chtít jen dozvědět víc, vždy malá investice do sebe přináší enormní výsledky, je-li správně využita.

Co zažiješ na našich seminářích?

Zažiješ toho mnoho: Ať už určité pochopení principů, na kterých celý svět sociální dynamiky stojí, uchopení principů seznamování v praxi, naprosté osvětlení a řešení daných situací a problémů, které člověk má a hlavně, návod krok po kroku, jak se zlepšit v oblasti seznamování a stát se tak atraktivním člověkem, pro svůj protějšek! Součástí bude množství efektivních cvičení, které ti okamžitě pomohou se posunout! Také zažiješ odlehčení, legraci a uvolnění, že je zde konečně někdo a něco, co ti pomáhá a nejsi v tom sám!

Jaké jsou naše cíle s tebou?

Náš hlavní cíl vždy byl, je a bude dávání hodnoty světu a zejména pak lidem, které náš projekt zaujal. Má lidi obohatit a to se také děje. Cílem s každým jednotlivým účastníkem akce je pak nastartování jeho celkové proměny a další posun! Z akce musíš odcházet jako někdo, kdo se právě dozvěděl a zažil na vlastní kůži know-how, které většina lidi nezná! Navíc od té chvíle budeš přesně vědět, co dělat!

Jak tě seminář posune dopředu?

Seminář tě posune dopředu, to je jasné! Ale my chceme, aby to bylo raketově! To, co jiným trvá roky, ti může trvat pár měsíců a těm nejaktivnějším i pouhých pár týdnů. Mám kolem sebe úspěšné příklady našich studentů, kteří mi znova a znova potvrzují, kolik se toho dá stihnout za krátký čas a hlavně, jak obrovský kladný dopad na jejich životy projekt má! A to je i pro nás k nezaplacení!

Koho na semináři potkáš?

Kromě instruktora(ů) na semináři primárně potkáš zajímavé, podobně smýšlející lidi. Je to tedy zároveň také ideální možnost seznámit se s těmi, kteří mají stejný zájem a najít si tak třeba super parťáka do terénu. U mě samotného vzešlo mnoho dobrých přátelství s lidmi, které jsem potkal v terénu za dobu, kterou se věnuji seznamování, včetně mnoha lidí z řad našich studentů. Takže žádní hateři, ale naopak, super osazenstvo!

Proč je seminář pro tebe průlomový?

Není nic lepšího, než nasávat informace přímo v reálu, v přítomnosti někoho, kdo se tomu, co tě zajímá a v čem se chceš zlepšit, věnuje aktivně již roky! Jde tak o intenzivní formu sdělení a tréninku!

Pojďme to tedy ještě jednou zrekapitulovat a říct si, co všechno se na našich seminářích školí:

Každý seminář je zaměřen podrobně na jedno z hlavních témat, ale vždy se zároveň alespoň částečně dotkneme také ostatních témat, aby vše krásně zapadlo do sebe. Dozvíš se dle typů semináře:
 • Co nás brzdí v seznamování se se ženami a jak to překonat
 • Praktická cvičení, kde dostaneš okamžitý feedback na to, co děláš špatně a naučíš se, jako to napravit
 • Nejrychlejší cesta, jak změnit svůj způsob myšlení a přestat se bát seznamovat
 • Získání sebevědomí, charisma a zdravého pohledu na seznamování
 • Jak se seznamovat kdekoliv a v jakékoliv situaci, ať už je to na ulici, v obchodě, v knihovně, v kavárně, v autobuse cestou do práce nebo do školy, v klubu nebo v baru
 • Neverbální komunikace, jako nástroj k seznámení, signály jejího zájmu a s tím spjatá cvičení
 • Jak projít jejími testy, aby viděla, že jsi ten muž, kterého chce
 • Tajemství ženské psychiky, co je pro ně zajímavé a přitažlivé, jak mít výhodu oproti ostatním mužům, kteří se to snaží dohánět jinak a kupovat si ženy
 • Umění komunikace a tajemství leadershipu
 • Jak získat ty nejkrásnější ženy
 • Koncept win-win a proč získáváš ty i ona a aby toho byla vědoma
 • Jak být nekompromisní a zároveň plný respektu k ženám
 • Podle čeho si ženy vybírají muže a jaký na to má vliv její okolí
 • Jak být fyzický k ženě a jak pro ní být ten muž, po kterém touží a bude na něj neustále myslet
 • Jak se seznamovat přes internet a sociální sítě a být přitom unikátní
 • Jak si s ženami psát, vybočit z řady a přitáhnout si je ještě předtím, než se potkáte
 • Koncept seznámení od A do Z a jak na úspěšné schůzky
 • Jak umět nastavit každý vztah, ať už jde o milostný či vážný
 • Jak mít hojnost žen a možnost si vybrat tu, kterou opravdu chci
 • Jak si najít atraktivní a kvalitní přítelkyni a být pro ni výhrou
 • Jak si udržet přítelkyni a mít kvalitní vztah
 • Jak na sobě díky sociální dynamice pracovat i v ostatních oblastech a posunout se tak v životě dopředu
 • A mnoho a mnoho dalšího….

Tohle všechno a mnoho dalších klíčových informací, přitom za naprosto minimální částku! Nic podobného a takovém rozsahu a kvalitě na trhu není a proto je Dynamic education už podle názvu tím nejdynamičtěji se rozvíjejícím a nejkomplexnějším projektem v této oblasti na českém i slovenském trhu!

Příběhy našich studentů

Daniel

Ahoj,
už poradit nepotřebuju, ale strašně rád bych Tobě a zbytku DE poděkoval. Díky Vám jsem se během pár měsíců dřiny dostal tam, kde jsem se snažil celé roky dostat. Vaše videa mi neskutečně pomohly a jsem rád, že jsem na Vás narazil. Určitě Vás budu doporučovat ostatním. Ještě jednou Vám strašně moc děkuju, vážím si Vás i Vaší práce a samozřejmě Vás budu i nadále sledovat a zdokonalovat se.

Tomáš I.

Nazdar chlapi,
nedávno se se mnou rozešla holka po 5 letech. Byl jsem z toho fakt v prdeli, nevěděl jsem, co mám dělat, nespal jsem, nejedl jsem atd.. pořád jsem ji tlačil do toho aby se ke mě vrátila. Po shlédnutí vašich videí Jak se vyrovnat s rozchodem a dalších o sociální dynamice jsem se na to vysrat a moc vám za ty videa chci poděkovat. Nikdy bych si to sám nejspíš neuvědomil. Rozhodl jsem se začít od znova a využít vašich opravdu skvělých rad jak s holkami jednat, protože jsem to nikdy moc neuměl. Takže ještě jednou díky a pokračujte v tom, protože tohle je projekt, který má smysl a já jdu ven se bavit s holkami!

Jirka

Ahoj Jakube,
včera se se mnou rozešla přítelkyně, se kterou jsme spolu byli 3 roky a bylo to mega vážný. První okamžiky byli horší jak z horroru ale díky tvým videím na youtube jsem to celkem ustál i když to bolelo/bolí dál, jen jsem ti chtěl poděkovat že takhle pomáháš zlomeným klukům, díky moc, jsi frajer ! :)

Vlado H.

Jakube ahoj!
Tie tvoje videa su uplne super! ...Tak som to kedysi robil sam od seba a bolo dobre. ...Casom, (mam 44 ) som sa zacal bat, ze nenajdem babu svojich snov... dal som si inzerat, napisala mamina, ziadna krasavica, ale uplne super holka pre zivot atd...nooo, pekne som to posral presne tym jak som sa snazil byt dokonalym...,,kokotom"! ...pritom som uz mal nieco o tom nastudovane, ale aj tak som do toho spadol jak maly prdko. ..samozrejme, je to o tom zivotnom style...co som zistil na tvojich videach a je to pravda, ktora ma vynesie vyssie. Som naozaj rad, ze sa ludia ako ty, soc. dynamika o toto tema zaujimate, a rozsirujete ho medzi ludi ...hodne mi to pomaha. Drzim palce v dalsej praci a tesim sa na dalsie videa a pod.

Marcel

Ahoj Jakube,
Už přes rok sleduju váš kanál a musím říct, že je skvělé že jste nespadli do youtuberství a nehoníte se jen za počtem shlédnutí videí a máte v každém videu, aspoň teda podle mě, " co říct". Jinými slovy: výborně! Když sem si pouštěl první z tvých videí, moc sem tomu všemu nevěřil, ale záhy sem si zjistil, že už jednou" sem tam byl "- chodil sem s krásnou holkou šest let, říkal jsem si, že už to znám a vím co a jak... Postupně sem zjistil nebo spíš se vzhlédl v chybách, na které poukazuješ ve vašich videích. Pro mě, je oslovování cizích holek na ulici (no sem ročník 81, takže musím trochu opatrněji vybírat) bez záminky, ještě další meta, ale rozhodně hlavně díky vašemu kanálu sem se neskutečně odprostil od mýtů a předsudků. A po dlouhé době nemám problém konverzovat s jakoukoliv slečnou. Neskutečně mně to pomohlo v mém pohledu na život, a na to, čeho chci v životě dosáhnout. Oslovování holek a konverzace je jen jednou z částí. Myslím, že zrovna tak jak si to říkal v nějakém tvém videu. I díky vašemu projektu sem začal se svým seberozvojem, svým vlastním pracovním projektem a hlavně s žitím SVÉHO VLASTNÍHO života. Už sem chtěl psát několikrát, ale teprve teď mně to přišlo jako správný čas. Je neskutečné, co pro lidi děláte. Přeju proto celému týmu Dynamic Education ať vám to šlape jako doteď a vydržte s tím, co děláte! Moc vám všem díky za váš projekt!

Tomáš II.

Ahoj Jakube,
Viděl jsem skoro všechna Vaše videa z DE, teď jsem ale shlédnul ,,SD z dlouhodobého hlediska“ a musím říct, že jak jsou ostatní videa fantasticky, tak tohle je ještě o třídu vejš! Archieho videa jsou úžasný, má takovou…smířlivou formu vypraveni. Ty seš zase úžasně direktivní, obojí je super a jak to působí na mě, nedokázal bych si představit, ze se dokážete takhle doplňovat. SD studuju už nějakou dobu, díky ni jsem získal svoji partnerku, pro mě tak 9,3/10 (nemluvím jenom o vzhledu, ale o komplexním hodnoceni člověka). Bohužel jsem to totálně posral a o pětiletý vztah před dvěma měsíci přišel. A protože jsem nevěděl, co dal, hledal jsem, co se sebou a nasel Váš youtube kanál. A dostavám se k pointě a k předmětu tohohle emailu…to, co pouštíte ven…česky…zadarmo…formou videí…s hlubokou upřímností (!!)…kluci, to je neuvěřitelný… Pro mě absolutně neuvěřitelný. Odpovídáte na věci, který hluboce cejtim a často jsem nedokázal úplně uchopit a pojmenovat. Nejsem esoterik ani nijak moc věrící, ale Vás mi poslal do cesty opravdu nějakej vesmír nebo něco. Nevím, jak to pojmenovat přesně, ale dáváte/kopete zlato. Vůbec mě nenapadlo, ze někdo s takovým mind setem v ČR vůbec je. Fakt jsem nadšenej k posrání. Asi proto, že mě na tom zajímaj holky až v druhy řade, ale v první řade ta sebehodnota! A vidět Vás dva mít ji tak uvědomělou a zvnitřnělou a ještě o ni dokážete takhle mluvit…fakt je to vysněnej dar, 100% mi to sedlo do toho, co jsem pořád hledal a co mi vnitřně tolik chybělo! Já se s Váma strašně chci setkat osobně. Doufám, ze to teď nepoložíte. Tohleto pro mě není prdel, je to pro mě život, můj život! Ne holky, ale já! 30 let jsem to hledal a teď nasel Vás. Kluci, prosím Vás, nevyserte se na to teď, i když už ty postnutý videa jsou nepředstavitelně cenný. A samozřejmě tohle všechno platí i pro váš ebook, kterej jsem hned koupil a na posezeni před spaním zhltl prvních 30 stran. Fakt Vám všem strašně, strašně dekuju. Znovu opakuju, ze pro mě osobně jsou top ty videa o sebehodnotě, inner game apod. Tam leží to…štěstí a spokojenost, v sobe sama. Tak kdyby se Vám chtělo ještě mluvit na tohle téma, budu ještě vděčnější, než už jsem…pokud to vůbec ještě víc jde. Díky, díky, díky!!! Těším se na viděnou,

Pár slov od nás

Jakub

Když jsem se sociální dynamikou začínal, neměl jsem ani tušení, že bych mohl jednou vytvářet vlastní projekt, který bude ostatním lidem předávat hodnotu a bude tak progresivně měnit jejich životy k lepšímu. Dnes, kdy vidím reálné výsledky ve velikém měřítku u tisíců mužů i řady žen online, a stovkám mužů skrz naše živé akce a tréninky v terénu, cítím zodpovědnost dodat to nejlepší, co mohu! Pomáháme lidem zlepšit nejen jejich vztahovou, ale celkovou životní situaci, což dokazují jejich příběhy, o které s námi denně naši studenti dělí. Věřím, že i ty si najdeš díky nám svoji cestu a budeš patřit mezi ně!

REGISTRACE NA TEMATICKÉ SEMINÁŘE

* Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

POZOR! Při koupi všech tří seminářů najednou dostaneš jako BONUS 60 minut Skype konzultaci přímo s JAKUBEM!