Tohle je pozvánka k tvému novému životu Vítěze!

ZBAV SE LIMITUJÍCÍCH PŘESVĚDČENÍ A ODEMKNI SVŮJ POTENCIÁL

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chci abys měl přístup ke SKUTEČNĚ HODNOTNÝM INFORMACÍM, které v dnešní době nemohu veřejně sdílet na YouTube a sociálních sítích. Připrav se slyšet tvrdou, nekompromisní pravdu. Získáš funkční zákulisní know-how, se kterým se zbavíš okovů společenského programování a necháš šeď průměru daleko za sebou.

POZVÁNKA K TVÉMU ŽIVOTU VÍTĚZE

Za posledních 10 let  jsem osobně pomohl tisícům mužů projít úspěšnou transformací. Jejich společenský, milostný a i pracovní život vylétl na nevídanou úroveň.

Má časová kapacita je bohužel velmi omezena a dostat se ke mně už je pro mnoho lidí nereálné. Roky mě lidé žádali o vytvoření mentoringového programu, který si mohou dovolit, aniž bu museli investovat desítky tisíc a strávit měsíce na čekací listině.

Tak vznikl Klub Vítězů: Online komunita, ve které se proměníš v atraktivního a úspěšného chlapa, jehož přítomnost ženy vyhledávají a muži ho respektují. Zbavíš se svazujících okovů limitujících přesvědčení a vyměňíš je za stav mysli nevyhnutelně vedoucí k úspěchu.

Nebudu ti mazat med kolem pusy, já sám tě nezměním a potřebnou práci za tebe také neudělám.
To musíš chtít a VYKONAT ty sám. Mohu ti ale slíbit, že ti dám tu nejlepší mapu, po které můžeš směrovat k úspěchu obrovskou rychlostí, bez zbytečných chyb a bolestivých selhání.
A hlavně, podporu a vedení na tvé cestě. Jsem tu pro tebe, kryju ti záda na tvojí cestě k úspěchu.

RADY PŘÍMO TVÉ SITUACI NA MÍRU

Pravděpodobně si toho hodně načetl a viděl stovky videí ze světa osobního rozvoje, ale požadovaný úspěch se stále nedostavuje…

Knihy, podcasty a videa na YouTube jsou skvělá pro získání informací, ale nepřínáší skutečnou transformaci.

Příčina je v tom, že je to pouze jednosměrná konverzace (nemůžeš pokládat otázky a získat správná doporučení pro tvou specifickou situaci.)

O úspěchu v praxi rozhodují drobné nuance, vázané na tvou konkrétní situaci.
Neexistuje jedno řešení pro všechny. Potřebuješ konkrétní rady, přizpůsobené tobě na míru!

K tomu, abys skutečně prošel pořádnou transformací, potřebuješ obousměrnou konverzaci s mentorem.

JEDNA TAKOVÁ KONVERZACE MÁ CENU STOVEK YOUTUBE VIDEÍ, KNIH A PODCASTŮ DOHROMADY!

JAK TI POMŮŽE ČLENSTVÍ
V KLUBU VÍTĚZŮ

Skrz vzdělávací systém, média, okolí, a někdy dokonce rodinu, je naše podvědomí bombardováno propagandou již od útlého dětství. Společnost se z nás snaží vytvořit poslušné stádní jedince, kteří budou poslouchat autority, nevystrkovat hlavu a slepě respektovat nastavená pravidla, ať jsou sebe více absurdní.

Většina mužů žije životy tichého zoufalství. Proto jsou neustále ve víru externích stimulů, oddávají se po*nu, sociálním sítích, počítačovým hrám, alkoholu a jiným závislostem. Snaží se tak přebít svou prázdnotu a tížívý pocit průměrnosti.

Tento společenský nátlak a programování ti vymezil hranice a mantinely, ve kterých se můžeš pohybovat.

Ty se staly tvým vězením, ve kterém si ty sám dozorcem a vězněm zároveň. Pokud cítíš, že přišel čas zbavit se těchto okovůžít život Vítěze, jsi tu správně. Získáš tu nejlepší podporu pro svůj růst, od správného nastavení mysli Vítěze, technických postupů, skvělé komunity, až po mapu k tvému úspěchu.

MILOSTNÝ ŽIVOT

Staneš se chlapem, který se dokáže velmi snadno seznámit s krásnou a úžasnou ženou. Zbavíš se okovů společenského programování, které je ti od mala vštěpováno. Vybuduješ si hojnost, která ženy přirozeně přitahuje. Krásné a skvělé ženy budou vyhledávat tvou přítomnost a přemýšlet, jak se ti zalíbit. Pokud budeš chtít, můžeš si z nich vybrat užásnou partnerku a budovat skvělý vztah.

SPOLEČENSKÝ ŽIVOT

Získáš charisma i auru úspěšného muže, který má přirozený respekt svého okolí. Tvoje společenské postavení se posune na novou úroveň. Budeš jeden ze sta, možná z tisíce. Lidé to vycítí a budou vyhledávat tvou přítomnost. Otevřou se ti dosud nevídané možnosti v dalšcíh sférách. Nová přátelství se skvělími lidmy, do této chvíle pro tebe nepředstavitelné zážitky a exponenciální kariérní příležitosti.

ÚSPĚCH & KARIÉRA

Ovládnutí sociální dynamiky je jako tajná zbraň, která ti poskytne nefér výhody v dalších oblastech života. Bez ohledu na to, jestli podnikáš, nebo buduješ kariéru. Díky tomu se můžeš stát velmi snadno uznávanou kapacitou ve svém oboru. Vydělávat mnohonásobně více peněz a vykonávat smysluplnou a naplňující práci. I s tím ti pomůže Klub Vítězů.

Tohle je pozvánka k tvému novému životu Vítěze!

CO TĚ ČEKÁ UVNITŘ?

21 MISÍ
ONLINE TRÉNINK
CESTA ÚSPĚCHU

Člověk se posune pouze konáním a zažitím správných postupů. Proto zde máš speciální trénink pouze pro Klub Vítězů, obsahující 21 praktických misí. Poslouží ti, jako mapa na tvojí cestě za úspěchem. Plněním misí budeš transformovat svou realitu. 

2 x MĚSÍČNĚ ONLINE WORKSHOP

Tematické online workshopy s UNIKÁTNÍM know-how, které jinde nezískáš. Vytvořené tak, aby ti pomohly na tvé cestě stát se Vítězem. Workshop je složen z prezentace a zakončen diskusí. Můžeš se přímo Jakuba zeptat, jak implementovat poznatky do praxe.
Z prezetace zůstávají záznamy, takže se k nim můžeš zpětně vracet.

2 x MĚSÍČNĚ COACHING CALL

Toto je podpůrný coaching call ve formě strategického meetingu, kde se spojíme a budeme probírat tvůj progres. Osobně ti dám zpětnou vazbu, pomohu ti překonat překážky a posunout se kupředu. Hovor probíhá přes aplikaci ZOOM a můžeš se k němu připojit odkudkoliv.

8 x AKČNÍ ONLINE KURZ

Ihned získáš přístup ke všem akčním online kurzům, zaměřeným na klíčové a rozhodující situace, ve kterých ostatní muži selhávají.  Jedná se o kompletní balíček online kurzů, jejichž prodejní cena je 7 620 Kč. Pro tebe jako člena KV jsou zcela zdarma.

VIDEO ARCHIV PORADNA

Ve video archivu poradny najdeš ty nejlepší řešení nejčastějších překážek a situací. Video archiv se pravidelně rozšiřuje.

Získáš tak ty nejlepší konkrétní postupy na řešení daných situací. Pokud nenajdeš odpověď na svou otázku, můžeš si o ni napsat a já připravím odpověď do archivu.

KOMUNITA PARŤÁCI V.I.P.

Jakožto člen získáš přístup do legendární skupiny PARŤÁCI V.I.P. Jedná se o velmi aktivní skupinu podobně smýšlejících lidí, kteří se společně posouvají kupředu. Můžeš čerpat z jejich zkušeností a získat potřebnou podporu, nebo se rovnou domluvit na společnou akci v terénu. 

CO ZÍSKÁŠ?

 • Online trénink Cesta úspěchu obsahující 21 misí. (Hodnota 4 900 Kč)
 • 2 x měsíčně online workshopy + záznamy (Hodnota 5 000 Kč)
 • 2 x měsíčně strategický call s Jakubem a hosty (Hodnota 4 500 Kč)
 • 8 x Akční online kurz (Hodnota 7 620 Kč)
 • Přístup do archivu videoporadny (Hodnota 3 800 Kč)
 • Přístup ke komunitě Parťáci V.I.P. (Hodnota xxx)

CELKOVÁ HODNOTA

25 820 Kč

TVOJE CENA

od 990 Kč/měsíčně

ZKUŠENOSTI ČLENŮ

ZPRÁVY OD ÚČASTNÍKŮ
KLUBU VÍTĚZŮ

IHNED ZÍSKÁŠ PŘÍSTUP
K 8 ONLINE KURZŮM

JAK VYVOLAT V ŽENĚ VZRUŠENÍ?

Chceš se naučit správně flirtovat?
Tak, abys vzbudil opravdový zájem a nebylo to trapné? Pak je tento akční online kurz skvělým nástrojem.
Naučíš se v něm, jak správně začít s flirtováním, ale zejména konkrétní styly, tedy příklady vět a postupů, jak flirtovat z různých situacích. Ukážeme si také nejčastější chyby, kterých se musíš vyvarovat!

JAK SE ZAČÍT ÚSPĚŠNĚ SEZNAMOVAT

Proč většina lidí nikdy pořádně nezačne? Nebo selže hned na začátku? A hlavně, co dělat, aby se to nestalo i tobě? Tak přesně o tom bude tento akční online kurz. Bude doslova nakopávačem, inspirací, motivací a hnacím motorem pro to, abys překonal začátky, první a další překážky a vydržel na cestě k úspěchu! Nakopni se a jdi si pro vítězství.

JAK SE STÁT ATRAKTIVNÍM PRO KRÁSNÉ ŽENY

Co je doopravdy přitažlivé pro ženy?
Jak se stát přirozeně atraktivním mužem, o kterého je zájem? Jak se dokonale naučit tajný jazyk přitažlivosti? To se dozvíš v tomto akčním online kurzu. Pochopíš nejen psychologii atraktivity a vzrušení, ale budeš vědět, jak si toto učení přisvojit, jak se tím stát a jak jej výborně využít v seznamování, vztazích a v životě celkově.

JAK SE NAPROGRAMOVAT K ÚSPĚCHU?

Jak probudit svůj osobní potenciál?
Jak využít správně osobní rozvoj v praxi? Jak si naprogramovat mysl na úspěch a držet se jednotlivých kroků k jeho dosažení?
Tyto principy pomohly mnoha mým studentům a nyní je budu sdílet praktickou a zábavnou formou v tomto speciálním akčním online kurzu, zaměřeným na osobní rozvoj a rovinu osobní transformace.
Tyto praktické nástroje budou tvým průvodcem k úspěchu v oblastech, které si sám zvolíš.

JAK ZAŘÍDIT, ABY PO TOBĚ TOUŽILA?

Proč po některých mužích ženy doslova letí? A přitom nejsou klasičtí krasavci nebo boháči? Protože umí ženy pobláznit! A ženy chtějí být poblázněné. Toto know-how je natolik účinné, že mu věnuji jeden samostatný online akční kurz.
Poděkuješ mi, až tě ženy budou samy nahánět.

JAK SBALIT HOLKU BĚHEM DNE?

Chceš znát know-how a slyšet zkušenosti z mé mnohaleté praxe seznamování přes den? Naučil jsem to tisíce chlapů online a stovky osobně v terénu v ulicích a tebe to naučím také. Dostaneš můj osobní návod na sbalení holky kdekoliv během dne. Tento návod je učením pro každého muže v naší republice a Slovenku, který se kdy chtěl naučil seznamovat přes den.

OD POZDRAVU AŽ DO POSTELE

Jak vést jakékoliv rande úspěšně?
Jaké jsou kroky postupu. Všechno hezky prakticky, krok po kroku, minutu po minutě. Pokud nevíš, co přesně na rande dělat, tak už teď vědět budeš. Prozradím ti nejpraktičtější postup napříč schůzkami, který sis mohl přát. Využiješ okamžitě v praxi.

PRAKTICKÉ ZÁKLADY SOCIÁLNÍ DYNAMIKY

Tajemství o ženách a seznamování, která se většina mužů nikdy nedozví.
Základní praktická lekce v seznamování a sociální dynamice, které ti poskytnou nutné základy, abys mohl jít ihned do správné akce.

PRÁVĚ TEĎ MÁŠ 3 MOŽNOSTI

MOŽNOST #1

NIC NEUDĚLAT

Pokud už jsi totální Vítěz, máš vše, co sis od života přál, skvělou práci nebo podnikání, které ti přivádí více peněž než potřebuješ, nádhernou a skvělou partnerku, vedle které se každé ráno probouzíš a společně budejete život svých snů a jsi vysoce respektovaným mužem... 

Nemusíš dělat nic.

Ale pokud nejsi v této pozici, máš dvě následující možnosti:

MOŽNOST #2

ZKUSIT DOSÁHNOUT VÍTĚZSTVÍ PO VLASTNÍ OSE

Je možné uspět, i když půjdeš cestou osamělého vlka. Ale získat všechny ty informace, které transformují tvůj život, zažít všechny pády a omyly, tím zbytečně strávíš roky. Možná se vzdáš, a šeď každodenního života a průměrnost se stane tvým osudem na dobro. Šance na výhru je minimální.
Když nebudeš mít podporu, necháš se stáhnout svým okolím a nepříznivými okolnostmi.

Pokud nechceš být na své cestě sám, nebo jít cestou pokusů, omylů a nezdaru, ale naopak ji zrychlit a zefektivnit, můžeš využít třetí možnost:

MOŽNOST #3

SPOJIT SE S NÁMI, ZÍSKAT NEJLEPŠÍ KNOW-HOW A RAKETOVĚ SE POSOUVAT KUPŘEDU ZA SVÝMI SNY

Budeš mít na své straně ty nejlepší informace a postupy z praxe. Budeš součástí skvělé poporující komunity. Můžeš čerpat z praktických zkušeností mentorů a konzultovat s nimi svou situaci, tak, abys nedělal zbytečné chyby, zbavil se všech limitujících předsvědčení, možná i těch o kterých ani nevíš, že je máš a posouval se raketově kupředu.

Pokud se chceš budit vedle nádherné partnerky, která je do tebe až po uši zamilovaná. Žít skvělý a naplněný život. Je jenom otázkou, jak dlouho to budeš zbytečně oddalovat. 

Klikni na tlačítko, udělej první krok a přidej se do Klubu Vítězů. Nemáš co ztratit a získat můžeš vše. Naplněný a skvělý život mimo šeď průměru. 

Udělej to! Než se kapacita uzavře. Klub Vítězů je kapacitně omezen.

Co je to Klub Vítězů?

Online komunita, ve které se proměníš v atraktivního a úspěšného chlapa, jehož přítomnost ženy vyhledávají a muži ho respektují. Zbavíš se svazujících okovů limitujících přesvědčení, vyměníš je za stav mysli nevyhnutelně vedoucí k úspěchu.

Za jak dlouho dostanu přístup do Klubu Vítězů?

Po zaplacení objednávky, ti bude okamžitě odeslán přístup do Klubu Vítězů na tvůj e-mail. Zrušením členství zaniká i členství ve skupině V.I.P. Parťáci.

Jak se liší členství od online kurzu?

Získáš přístup k Jakubovi a neveřejnému know-how se kterým se raketově posuneš kupředu. Budeš součástí komunity podporující tvůj dlouhodobý růst.

Mohu své členství kdykoliv zrušit?

Ano, členství v Klubu Vítězů můžeš kdykoliv ukončit bez udání důvodu posláním e-mailu na adresu info@dynamiceducation.cz. Ukončením členství v členské sekci je pravidelná platba zrušena.

Kdy je nejlepší termín pro vstup do Klubu Vítězů?

Právě teď. Do Klubu Vítězů se můžeš přidat jakýkoliv den. Nezáleží na datu, zda je začátek, polovina, nebo konec měsíce. Coaching cally jsou každý čtvrtek a ihned po uhrazení členství budeš mít přístup k 8 akčním online videokurzům a dalším materiálům, abys je mohl rovnou studovat a jít aplikovat poznatky do praxe.

Jak a kde probíhají coaching cally a online workshopy?

Vysílání proběhne každý čtvrtek od 20:00 přes aplikaci ZOOM, která je zdarma ke stažení. Můžeš se tak připojit odkudkoliv přes svůj mobilní telefon nebo počítač.

V jakých městech jsou skupiny parťáků?

Máme aktivní skupinu Parťáci VIP, k níž mají automaticky členi přístup. Můžeš tam najít ostatní parťáky ze všech koutů republiky a domluvit se s nimi na srazu, nebo si vyměňovat poznatky.

CO ZÍSKÁŠ?

 • Online trénink Cesta úspěchu obsahující 21 misí speciálně pro členy. (Hodnota 4 900 Kč)
 • 2 x měsíčně online workshopy s Jakubem + záznamy (Hodnota 25 000 Kč)
 • 2 x měsíčně coaching call přímo s Jakubem a hosty (Hodnota 3 500 Kč)
 • 8 x Akční online kurz (Hodnota 6 430 Kč)
 • Přístup ke komunitě Parťáci V.I.P. (Hodnota xxx)
 • Přístup do archivu videoporadny (Hodnota 3500 Kč)

CELKOVÁ HODNOTA

25 820 Kč

TVOJE CENA

od 990 Kč/měsíčně