Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Obohacené o 15 praktických cvičení, která ti pomohou naučit se získávat ty nejkrásnější ženy v rekordně krátkém čase.

Co získáš vstupem do kurzu?

Vybuduješ si sebedůvěru a získáš sebevědomí

Zcela zásadní stavební kámen, bez kterého nelze uspět, je jistota v sebe sama a hodnoty, kterou přináším. Proto s tebou v programu budu pracovat tak, aby sis okamžitě začal budovat reálnou, neprůstřelnou myšlenku sebedůvěry, která přejde v trvalé sebevědomí!

Oslovit holku kdekoliv a v jakékoliv situaci už nebude problém

Abys měl prostor pokračovat v seznámení, prvním zásadním krokem v terénu je správné oslovení. Budeš schopný se naprosto přestat limitovat a už nebude existovat situace, ve které bys nemohl ženu oslovit. To vše s naprosto přirozenou lehkostí.

Naučíš se efektivně vést konverzaci a budovat mezi vámi opravdové spojení

Dalším klíčovým krokem v terénu je po správném oslovení uchopení konverzace jako muž, umění flirtovat a budovat vzrušení, které žena chce! Naše učení je postaveno na pilířích, na kterých stojí celá sociální dynamika. Žena bude mít pocit, jako by tě znala a bude o tobě chtít vědět ještě víc!

Naučís se ženu vzít na instantní rande

Oslovením na ulici to rozhodně nekončí. Budeš-li chtít a bude-li ona logisticky dostupná, vytvoříš pro vás celý příběh, o tom, jak jste se seznámili. Proč bys měl čekat, než se opět uvidíte? Vezmeš ji na rande rovnou. Instantní rande je silný nástroj a nezřídka se stane, že právě ty nejlepší vztahy, nebo jednorázová dobrodružství začínají takto.

Už pro ní nebudeš jenom kamarád

Dnes bylo naposledy, kdy jsi slyšel větu: Víš, já tě mám ráda, ale jako kamaráda. Pochopíš koncept, se kterým se už prostě nemůžeš dostat do kamarádské zóny, pokud se seznamuješ. Ona si bude velmi dobře vědoma, že nejsi její další kamarádíček

Objevíš systém, se kterým si vytvoříš hojnost

To, co se ti začne stávat, příběhy, které jsou jako z filmu a hojnost extra atraktivních holek je něco, pro co nemám lepší označení, než že snad ani nebudeš věřit tomu, co se opravdu děje..

Budeš si moci vybrat kvalitní přítelkyni

Záměrně používám slovo vybrat. Nebudeš muset přítelkyni hledat, uhánět ji, ale budeš mít možnost si z žen vybrat tu, se kterou vám je společně opravdu skvěle a dokážeš ji naprosto ocenit, v reálném světle.

Porosteš i v ostatních sférách života

Sociální dynamika je nejmocnější lidský nástroj. Díky smýšlení, komunikaci a vystupování budeš schopný navazovat lépe vztahy a pracovat na sobě ve všech sférách. Bude se ti lépe dařit v pracovním životě, v podnikání a zlepšíš si osobní vztahy, pokud je to třeba. Přesah je obrovský.

Co tě čeká uvnitř tréninku?

Systém hry je perfektně ucelený návod, který tě provede celým procesem úspěšného seznamování v nejkratším možném čase!
Je to nejefektivnější, nicméně extrémně důkladná forma učení, která je naprosto unikátní!
Vím, že seznamování je jedna velká hra, ale také potřebuješ mít mapu, abys věděl, jak se posouvat dál.
Mapu, jakožto přesný návod v podobě systému!

Modul 1: Tajemství vnitřního nastavení

První modul je uceleným rozborem našeho vnitřního nastavení v rámci vnímání celé sociální
dynamiky a samotného seznamování. Přesně ti ukáže a pomůže v hlavě všechno nastavit tak, abys celý proces seznamování bral jako hru, ve které můžeš jedině vyhrát!

Modul 2: Jak se seznámit přes den?

Druhý modul tě naučí, jak se krok za krokem seznámit s holkou přes den, bez ohledu na roční období, místo, nebo situaci. Doslova tě nasměruje a následně provede celým postupem od okamžiku, kdy ji zahlédneš až po domluvení rande, nebo kontaktu na ni. Naprosto eliminuje negativní scénáře a zvýší ti šanci na úspěch minimálně 10x! Dá ti tak svobodu, která tě už nikdy nenechá v úzkých, až příště uvidíš na ulici nádhernou holku a budeš ji chtít oslovit.

Modul 3: Jak ji získat?

Třetí modul tě zkušeně provede celým konceptem, jak ji takzvaně sbalit! Od domluvení si rande, přes to, jak si s holkou psát a jak samotné rande vymyslet tak, abys měl na konci schůzky holku u sebe doma v objetí. Konečně budeš zažívat ten nejlepší pocit, kdy už na sex nikdy nemusíš dlouho čekat, a hlavně už se nikdy nedostaneš do role kamaráda.

Modul 4: Hra v klubech a barech

Čtvrtý modul je ten nejlepší kompletní průvodce pro seznamování se v klubech a barech. Krásné na to všem je, že můžeš vyrážet, kdy se ti zachce a budeš vědět, že tohle všechno dokážeš i bez kapky alkoholu. Naučíš se potřebné k tomu, abys mohl balit a pravidelně si v noci vozit domů ty nejatraktivnější holky, na které jen ostatní kluci zírají z barové židličky! Dokážeš přebírat holky v klubu frajírkům, které svojí hrou vyšachuješ.

Modul Bonus

Protože jsem ti chtěl dát víc, rozhodl jsem se vytvořit ještě bonusový modul! Sestává se z těch nejlepších pořízených záznamů z živých akcí, jako jsou semináře, které jsem na internet záměrně nedal.
A jako dárek pro studenty kompletní video návod, jak se opravdu správně seznamovat ve škole, tak, aby sis vytvořil silnou pozici a neproflákl se. A to není všechno. Postupně budu doplňovat do programu další unikátní kontent v podobě videí, která nikde jinde nebudou!

Modul Bonus 2

Na základě nejčastějších dotazů a proseb majitelů tohoto programu, jsem pro tebe sestavil sérii videí, která detailně přímo rozebírá tato různorodá požadovaná témata. Všechna videa obsahují praktické tipy a návody, které můžeš aplikovat okamžitě a které ti pomohou tvůj proces ještě víc zefektivnit. 

Modul PREMIUM

15 video lekcí obsahujících premiová cvičení! Nejlepší odzkoušené praktické postupy, které jsem sám i se studenty v terénu během let aplikoval. Tato cvičení jsou velice účinná! Celý modul je rozdělen přehledně do 3 sekcí a v každá z nich nalezneš 5 samostatných cvičení. Cvičení v terénu, která děláš sám, cvičení z terénu s parťákem a cvičení na doma. Využij je na maximum!

Nic neriskuješ!

14 denní garance vrácení peněz

Odemčené moduly zůstávají odkryté napořád a můžeš je tak zpětně sledovat, kdykoliv se ti zachce po celou dobou členství! Členství máš na celých 12 měsíců od vstupu do programu, abys měl možnost kdykoliv nasát informace a zpětně se dívat na lekce, podle toho, jak se v průběhu času posouváš.

Reference

Ahoj Jakube, můj sedmnáctiletý syn Vojta mě přivedl ke sledování tvých videí na Youtube, když jsem s ním probíral komunikaci a vztahy s dívkami. Zjistil jsem možnosti svého dalšího osobního růstu. Díky tvému projektu Dynamic Education jsem začal více chápat souvislosti a mohl se zaměřit na to, co potřebuji zlepšit. Už jsem si svoji partnerku vybral, ale spíše mi jde o komunikaci s druhým pohlavím. Cítím, že program Dynamic Education je to pravé pro můj celistvý rozvoj. Přál jsem si někdy přijet z Brna na tvůj seminář do Prahy, ale vzhledem k profesnímu vytížení to bylo pro mě zatím nereálné. Pro moji velkou radost mi přišel odkaz na nový Systém hry, který má tento výukový potenciál. Ve svých 45 letech se konečně setkávám s něčím, co je pro mě v tomto ohledu nosné. Mám na co navázat a mohu postupovat poměrně rychle. Dozvídám se nové věci, dalo by se říci kolikrát "drobnosti", které jsou ale velmi důležité spojnice osvětlující mi celistvý pohled na pricipy navazování vztahů. Mohu pochopit souvislosti a zlepšovat se jak kvůli sobě tak kvůli svým pacientům a pacientkám, kterým denně jako psychiatr a sexuolog radím. Tvůj program mi dává odpovědi na mé četné nevyslovené otázky. Proto ho vřele doporučuji a děkuji ti za něj.
MUDr. Jan HolanPsychiatr a sexuolog, Brno
Ahoj Jakube, díky za přednášku, jako vždy plnou energie a parádní atmosféry! Hlavně ti chci vyseknout poklonu jaký kus jsi ušel od chvíle co jsem tě poznal, skvělá práce s tím, jakou hodnotu přinášíš lidem kolem nás všech. A nový projekt Systém hry prostě bomba! Logicky to muselo v něco podobného vyplynout. Tolik roků dřiny, hodiny a hodiny videí, semináře, bootcampy atd. Většina samozřejmě vidí jen hotový produkt, ale já přesně tuším, co tomu vše předchází, takže vážně super. Už dva roky, co jsem měl tu čest tě poznat, jsi mi předal tak vysokou hodnotu, že od doby dospívání jsem žádnou takovou neměl šanci nikde a nikým nalézt. Škoda že nemám o pár let míň, ale i tak je to pro mě naprosto fascinující a inspirativní. Takže jdu objednávat, pro mě jednoznačně jedna z nejlepších investic od sebe samého, jejíž hodnotu si mnozí uvědomí až časem.  Měj se prima
Petr
Ahoj Jakube, chtěl bych ti poděkovat za to, co děláš a co si pro nás vytvořil. Je vidět, že za tím musela být spousta práce. Zatím jsem projel první modul a musím říct, že je opravdu super! Systém hry jsem si osobně nepořídil jen za účelem balení holek (nebo teda taky, kdo by nechtěl mít okolo sebe mnoho holek 🙂 ), ale spíš se mi líbí tvůj pohled na svět a jakým stylem ho prezentuješ.  Zajímalo mě, jak si tento produkt uchopil a nedalo mi si ho nepořídit.  Tak se těším na další zbývající moduly. Měj se hezky!
Michal
Ahoj Kubo, chtěl bych ti poděkovat za online produkt systém hry, je to opravdu bomba, zatím jsem jen na začátku a udělal sem cvičení z 1. modulu, ale mam obrovskou radost z toho že jsem šel do akce a překonal jsem ten strach z oslovení, a i mám parťáka, takže super. Jasný, zatím jsem nedostal holku ven, ale snad to časem přijde, byl jsem strašně stydlivý, ale každým dalším oslovením mi přijde, že je to lepší a lepší. Jak sem v akci tak si uvědomuji, jak špatně jsem to měl v hlavě nastavený, myslel jsem si, že musíš mít hodně peněz, značkový hadry a ferrari na to abys mohl mít holku. Ale přitom jde z 90 % o to jak vystupuješ a komunikuješ. Ještě taková ZAJÍMAVOST:  Přijde mi, že teďka, co se věnuji aktivně SD, semnou chtějí lidi chodit hodně ven, hodně mi píšou, nikdy předtim mi takhle lidi nepsali. A taky mi přijde, že si začínám všímat víc chování kamarádů kolem mě, všímam si víc toho, zda je někdo pozitivní nebo negativní, jestli se mě snaží podpořit v něčem nebo mi nepřeje úspěch a štěstí atd... díky moc za to, co děláš, strašně lidem pomáháš a dal si mi tvým projektem naději, že se můžu ještě někdy s někým seznámit. díky za případnou reakci  ať se daří
Láďa
Ahoj Jakube, delší dobu Vás sleduji a projekt DE je něco co ve společnosti naprosto chybělo. Spousta chlapů nemělo možnost sociální dovednosti získat, nemělo v rodině správný vzory, vůbec celý sebevědomí českých chlapů je dost mizerný a proto DE má podle mě obrovskou hodnotu ve společnosti a myslím si že když bude hodně chlapů makat tak to bude mít velkou odezvu v kvalitě naší společnosti generacemi napříč. Vážně velká hodnota, co přinášíš díky DE do společnosti a přeji ti hodně nováčků a moc si cením tvého charakteru!
Pavel
Ahoj Jakub, nechcem zbytocne spamovat, viem, ze ti chodi kopec mailov, ale proste mam potrebu pochvalit dnesnu prednasku. Ty sam "nazivo" posobis uplne inak ako z videa, tazko to definovat ale toho "pozitivizmu" tam bolo fakt na rozdavanie. K tvojej novinke ohladom Systemu hry. Presiel som si prve videa a vidim to tak, ze konkurencia to moze zabalit. Maj sa fajn a nech sa dari tebe aj projektu.
Josef
Ahoj, Kubo, Nejen, že jsi mě původně namotivoval jít správným směrem, ale postupně se mi díky vašeho projektu začal měnit celý život! Takže za to ještě jednou dík. Měj se
Tomáš
Zdravím,  povedlo se a jsem zadaný, je to příjemná změna, před nějakou dobou jsem poznal opravdu úžasnou holku, velkou roli v tom hrály rady od vás z videí, které mi velmi pomohly, největší přínos pro mě měly rady:  - Lepší je zkusit něco než nic,  - Není se čeho bát (v případě potřeby, říct si nejhorší možný scénář, prakticky to bylo vždy to, že se nic nezmění), - A asi nejdůležitější rada, kterou jsem si odnesl z vašich videí - brát holku jako svého parťáka, spojence, ... nikoli trofej nebo protivníka který je proti mně.  Takže bych vám chtěl touto cestou poděkovat za vaše rady a zároveň dát určitou zpětnou vazbu.  Děkuji a přeji vám mnoho úspěchů s vašim projektem.
Honza
Ahoj, jezdím vlakem do školy a sem tam se mi líbilo pár holek ale nikdy sem se neodvážil si jít pro číslo. Ale tento týden sem se sebral a šel sem do toho. Dal sem na tvoje rady jako oční kontakt, normální ton hlasu atd. Dopadlo to vážně dobře, přišel sem k ní podali sme si ruce představili sme se a řekl sem ji že by sme mohli někam zajít a tak ať mi dá číslo a rovnou sem vytahoval mobil. Usmívala se, říkala že má teď statnice ale bylo by to super a pak když sem odcházel tak jeste řikala až budu psát tak ať se podepíšu ať ví. Moc ti děkuju za videa a tvoje zkušenosti.
N/A
Ahoj Jakube, chtěl bych ti poděkovat za pomoc s rozchodem videu "Jak přežít rozchod?" Je to už půl roku a od té doby vlastně sleduju váš kanál pravidelně a tenkrát mi to opravdu hodně pomohlo! Díky tomu jsem se posunul obrovský kus kupředu a dnes aktivně balím holky na ulici, i v klubech. Ještě jednou díky a měj se.
Radek

Pro koho je tento online trénink?

Pro ambiciózního muže, který se nechce spokojit s průměrem. Má zájem vytvořit si hojnost a úspěšně potkávat a balit krásné ženy.

Co se v tréninku naučím?

Balit krásné ženy kdekoliv a kdykoliv, v klubech na ulicích a všech možných situacích. Získáš prověřený návod, krok za krokem, abys nemusel jít cestou pokus omyl.

Co obsahuje online trénink?

V základní části budeš mít k dispozici 29 video lekcí + 10 praktických cvičení. V bonusových modulech získáš dalších 10 lekcí a v prémiovém modulu dalších 15 cvičení. Program obsahuje celkem 64 video lekcí.

Jak dlouho budu mít k dispozici přístup?

Přístup do online tréninku máš garantovaný na 1 rok. K jednotlivým video lekcím se tak můžeš pravidelně vracet.

Vím, jaké to je...

Není tomu tak dlouho, kdy jsem patřil ke klukům, které by okolí mohlo nazvat hodným (nezajímavým) chlapcem, možná i zoufalcem, nebo prostě obyčejným klukem, který to se ženami opravdu moc neumí.

 

Patřil jsem k těm, kteří sice v hloubi duše snili a krásné partnerce, možnosti si zvolit tu, kterou budou chtít a pocitu být mužem, který je pro ženu výhrou.

Řídil jsem se informacemi, které mi na stůl naservírovala společnost, média a bližší i širší okolí, jejichž úvahy byly založeny na nekonečných domněnkách a rádoby radách, které mě měly uklidnit. Opak byl pravdou.

Uvěřil jsem tomu, že holku si musím hrozně moc zasloužit a dělat pro to vše, co je v mých silách, abych pro ni byl dostatečně dobrý. Že musím mít takový vzhled, abych vybočoval z davu.

Že musím mít tolik peněž, aby mi každý záviděl, a zároveň se jí musím umět skvěle prodat, ukázat jí, jak moc jsem úžasný a co všechno jí mohu nabídnout.

Od souhlasu se vším, co řekne, abych se jí zalíbil a měli jsme toho co nejvíc společného (i kdyby tomu tak ve skutečnosti nebylo), přes první rande počínaje večeří v luxusní restauraci (kam normálně nikdy nechodím), svezení v drahém autě (na které se vesele zadlužím) a ideálně vyčkání si než udělám další krok, místo nemístného pokusu třeba jen o polibek (po kterém přitom hrozně toužím).

Následujíc pak vztahem, kdy jí musím neustále držet od všech hrozeb v podobě ostatních mužů, kteří by na ni mohli něco zkoušet a udržení takového standardu, aby mě neopustila kvůli někomu lepšímu.
 
Točil jsem se v bludném kruhu a neviděl cestu ven. Za prvé ten pocit, kdy jsem nevěděl, jak jinak si někoho najít. Každý den kolem mě procházely atraktivní ženy a já jsem neměl ani nejmenší tušení, jak se seznámit.

Měl jsem strach na ně jen promluvit, bál jsem se potupy a výsměchu, pozornosti kolemjdoucích, či dokonce posměchu mého okolí, pokud do něj dotyčná patřila a náhodou by mě odmítla.

Pamatuji si živě to, jak jsem se proklínal pokaždé, když se na mě slečna podívala například v autobuse a já jsem jen stál, díval se zpět a nemohl jsem se ani hnout z místa. Zbytek dne pak pro mě byl zkažený. A to se opakovalo pořád dokola.

Obrovský tlak jsem pak zažíval také v situacích a místech, kde se všichni ostatní bavili, jako jsou kluby a bary.

 

Tolik mě štvalo, jak nakonec kterákoliv žena, která se mi líbila, nakonec skončila v náručí nějakého frajírka, který si ji podle mého názoru vůbec nezasloužil. Přitom jsem mu v hloubi duše jen záviděl a chtěl být jako on.

Trpěl jsem tím.

Když jsem konečně shodou náhod a šťastných událostí potkal nějakou atraktivní slečnu, se kterou jsme začali vztah, měl jsem ten zhoubný pocit, kdy žárlím na každého, kdo se na ,,moji,, ženu jen podívá, div bych se s ním nešel na místě poprat, přes neustálé ujišťování sebe i ji, že jsem fakt dobrý muž. Žil jsem 24 hodin denně ve strachu, že o ni přijdu, že mě opustí. A také se tak nakonec ve finále pokaždé stalo.
 
Jednoho dne jsem si řekl, dost! Už jsem nemohl dále. Cítil jsem takovou bolest, že mi ničila celý život. Rozhodl jsem se pro změnu, ať to stojí cokoliv. Odhodil jsem své předsudky a ego a vydal se na cestu poznání a změny.

Ale i když jsem hledal rady všude, bohužel však většina z nich nebyla k ničemu a vůbec mi nepomáhala. Stále mě to vracelo ke starým konceptům, které jsem měl zažité. 

Ať jsem se snažil sebevíc, bylo to pro mě díky nekvalitním radám velmi těžké období. Navíc jsem v tom všem byl úplně sám. Neměl jsem nikoho, kdo by mi ochotně ukázal cestu a pomohl z tohoto neustálého trápení ven. Jediné, co jsem si přál, by bylo objevit nějakou zázračnou pilulku, jak na vše zapomenout.
 
Když už jsem nevěděl, jak dál, stal se podle mě malý zázrak a najednou jsem procítil a objevil tajemství, určitý systém, jak celá mezilidská komunikace a seznamování funguje! Musel jsem kvůli tomu procestovat celý svět, abych si nakonec uvědomil, že celá změna probíhá uvnitř. Zároveň jsem měl ale možnost přesně zjistit, co konkrétně funguje zde, v České a Slovenské republice.

Objevil jsem tajemství a zároveň prohlédl všechny lži, které jsem až do tohoto okamžiku kdy slyšel. Zjistil jsem, že na ničem z toho, co jsem do té doby pokládal na důležité, nezáleží.
 
Toto byl můj zlomový bod v životě a najednou můj úspěch s opačným pohlavním vyletěl vzhůru, jako raketa. Rychle se začaly dostavovat neuvěřitelné výsledky! Prolomil jsem kód!

 Zbláznil jsem se do celé problematiky seznamování alias sociální dynamiky natolik, že jsem ji začal žít dnem i nocí! Od základu se mi začal měnit život.

Zážitky, které se mi stávaly a pocity, které jsem přitom zažíval, byly nepopsatelné.
Začal jsem prožívat neuvěřitelnou vnitřní svobodu, kdy jsem dokázal úspěšně oslovit kdekoliv a v jakékoliv situaci jakoukoliv a tedy jakkoliv krásnou ženu, bez mrknutí oka!

Bylo mi jedno, jestli je to hezká holka od vedle, nebo známá topmodelka. Mohl jsem cokoliv!
 
Moje okolí nechápalo, co se děje, ale výsledkům věřilo, jelikož je doslova viděli z první ruky! Začalo mě žádat o rady a tak jsem se o své zkušenosti z radostí dělil.

Co bylo ještě lepší, i ostatní lidé díky mým radám začali mít obrovské úspěchy a skvělé výsledky! Lidé, kteří nikdy nevěřili, že by mohli mít úspěch u žen, byli najednou samotní nositelé onoho úspěchu.

To mě inspirovalo, a tak jsem pokračoval v pomoci ostatním i nadále.

Přemýšlel jsem, jako mohu pomoci ještě většímu množství lidí, kteří se možná trápí a nakonec jsem byl přemluven založit projekt, který bude volně dostupný každému, kdo bude mít opravdu zájem.

Tak samovolně vznikl Dynamic education. Za několik let, kdy tento úspěšný projekt běží, jsem pomohl změnit život k lepšímu a k obrovskému úspěchu se ženami tisícům můžu online, i osobně na našich akcích a přímo v terénu v praxi!

Lidé se mi měnili přímo před očima. Kromě toho, že jsem nasbíral stovky a stovky referencí a děkovných zpráv od našich lidí a také už není den, kdy by za mnou někdo nepřišel na ulici a nepoděkoval mi se slzami v očích, jsem také poznal štěstí z pomoci ostatním, kteří ji potřebují. Což se nakonec stalo mým životním posláním.
 
Proto nyní chci a mohu pomoct i tobě!