Zrychli svoji cestu k úspěchu u krásných žen

  • 1
    Kontaktuj mě a nech se coachovat přímo v terénu nebo online
  • 2
    Překonej strach a dostaň na míru šitou zpětnou vazbu s akčním plánem
  • 3
    Začleň ho do života a vybuduj si skvělý milostný a společenský život

O mně

Jsem instruktor projektu Dynamic Education a pomohl jsem dosáhnout výsledků a dramatických změn v životech mnoha mužů. Soustředím se na osobní coaching v terénu a online konzultace, velmi osobní formou. Mojí náplní je ukazovat, učit a předávat dále své dovednosti, tak, aby každý můj student měl rychle hmatatelné prokazatelné výsledky!

Co spolu dokážeme?

Získáš sebedůvěru, se kterou zvládneš kdekoliv oslovit a zaujmout krásné holky

Dokážeš získávat na ženy kvalitní kontakty

Už nebudeš v roli kamaráda, ale naopak skončíte s holkou v posteli

Vytuníš si své sociální sítě tak, aby ti ženy chtěly nejen psát, ale také se s tebou potkat

Jak jsem se dostal do této pozice?

V komunikaci s lidmi a se ženami jsem nikdy nebyl moc dobrý, celkově jsem radši v tichosti přemýšlel, než nahlas mluvil. Byl jsem plachý a nevěděl, jak si v přítomnosti krásné slečny počínat. Měl jsem dokonce problém komunikovat s lidmi obecně. 

V komunikaci s lidmi mi sice pomohlo, když jsem se ve 22 letech začal věnovat osobnímu rozvoji a pracoval jsem na svém projevu, empatii a celkově komunikaci s lidmi. Nicméně, vztahy se ženami mi stále nefungovaly a celkově se mnou spíše zametaly. Já se tím trápil a pořádně jejich chování nerozuměl.

O projektu Dynamic Education a jejich komunitě jsem se dozvěděl až později a plně jsem mu začal věnovat pozornost až ve svých 28 letech. V tu dobu jsem se učení seznamování pořádně opřel a velmi rychle jsem začal mít úspěchy u žen. Postupně se díky učení DE úspěchy brutálně navyšovaly a já začal být u žen velmi oblíbený. Vytvořil jsem si hojnost a auru, která už na dálku působí a ženy se za mnou začaly otáčet.

Za poslední 2 roky jsem se hodně naučil o sociální dynamice, komunikaci se ženami, jak je zaujmout a hlavně to, aby se se mnou cítily skvěle a chtěly se mnou trávit čas. Aby mě upřednostnily, před vším ostatním. Také se mi celkově zlepšily vztahy s lidmi, každé jednání je teď ještě efektivnější a lidé a zejména ženy, mi věnují plnou pozornost. 

Výsledky za mě mluvily a mluví jasně. Dostal jsem se až od fáze, kdy jsem se stal oficiálním instruktorem projektu!

Jsem nadšený, že tyto zkušenosti nyní mohu předávat dál svým studentům, aby vše co nejlépe mohli uchopit a aby se jim dařilo stejně, nebo i lépe než mně. Za poslední dobu jsem koučoval už desítky lidí v terénu (ulice, bary, kluby, OC…), a také jim pomáhám rozebrat pozdější textování. Vedu muže v jejich cestě k úspěchu od nastavení v hlavě, přes praktické dovednosti v terénu, až po úspěšné sbalení ženy. 

Nejhorší je odkládání a čekání, jestli se něco zázrakem změní. Proto toto pusť z hlavy, udělej rozhodnutí a pojď tomu naproti hned. Budeme spolu pracovat na tvém úspěchu. Holky se na tebe těší, jen to musíš zjistit sám! Objednej si moje služby a nech mě ti pomoct. 

Jak ti mohu pomoci?

Osobní coaching 1:1 v terénu

Pokud máš strach z oslovení, nevěříš si v tom, nebo tě holky odmítají a nechtějí se s tebou bavit… tak koučink v terénu je právě pro tebe. Na začátku si řekneme vše o nastavení hlavy, vyzkoušíme si oční kontakt a oslovení na nečisto a následně jdeme do akce, zkoušet to přímo na cizích ženách.

Po každém oslovení dostáváš průběžně zpětnou vazbu, co bylo dobře a co naopak můžeš zlepšit. Máš zde možnost využít můj čas na maximum, takže se zeptej cokoliv. Rád ti také ukážu oslovení v praxi.

Uvidíš, jak postupovat, začít se se ženou bavit a dostat kvalitní kontakt. Ale také i, že případné odmítnutí není nic hrozného a stává se každému. V této službě je možnost i dlouhodobé spolupráce.

Skupinový coaching v terénu

Skupinový coaching je skvělá alternativa osobního koučinku. Je veden pro malou skupinu 3 účastníků + instruktora a trvá 3 hodiny. Akce probíhá v Praze, Brně a po domluvě i dalších městech ČR a SR. Výhodou je zde naopak to, že v oslovení uvidíš i ostatní kluky. Můžete se vzájemně namotivovat, vidíte úspěch druhých a je tu i zdravá soutěživost mezi účastníky. Je to zábava a poznáš skvělé parťáky.

Online konzultace

60minutová konzultace slouží k tomu, abychom měli možnost probrat cokoliv, co tě trápí ohledně seznamování. Ať už v terénu, v klubech nebo online, i co a jak dělat na rande… Připrav si dopředu dotazy a já ti pomohu najít tu nejlepší cestu, abys brzy dosáhl toužených výsledků. Ideální kombinovat to s koučinkem v terénu.

Prezentace na online seznamkách a jak si psát se ženami (individuální 4 - 10 hodin)

Tato služba je ideální, pokud se chceš zlepšit v psaní si se ženami. Ať už, když už dostaneš kontakt, nebo s ní máš spojení na seznamce/Instagramu. Konzultace rozdělíme do 4-10 hodin (podle individuální domluvy), kde se budeme spolu bavit o sebeprezentaci na sociálních sítích (FB, IG, Tinder…), jak si vytvořit a ukázat zde, že máš zajímavý život, jak zaujmout ženy, tak, aby ti samy psaly. Také, jak jim psát první zprávy a v psaní pokračovat až k samotnému rande.

Reference účastníků

Napiš mi, o jakou službu máš zájem?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.