Kdo jsem?

Dlouhých 21 let mi trvalo k tomu, abych si uvědomil, že nechci, aby se můj život ubíral směrem, kterým se ubíral. Byl jsem zapšklý, stydlivý mluvit s holkami a obecně i s lidmi.

Než abych se zeptal postarší paní na čas, radši jsem přijel pozdě. Styděl jsem se pořádně projevit před lidmi, abych se jen neztrapnil a aby si o mně nemysleli špatné věci.

Jednoho dne jsem si řekl, že tohle peklo pro mě musí skončit, a tak jsem na sobě začal pracovat. Začal jsem se seznamovat s holkami na ulici, v klubech a založil jsem si i seznamky, abych měl co nejvíce zdrojů, kde potkat něžné pohlaví a mohl se tak co nejefektivněji posouvat.

​V ten okamžik se mi začal měnit svět přímo před očima. Začal jsem chápat sociální matici a poznávat taje ženské psychologie ve všech různých situacích.

Začal jsem poznávat více a více žen a hlavně kvalitnější a kvalitnější. Užíval jsem si krátké románky, ale i dlouhodobější vztahy, začal jsem mít úspěch i v jednání v byznyse a obecně se mi zlepšovaly vztahy s lidmi.

​V tu chvíli mi začalo docházet, že je potřeba nabyté zkušenosti vracet zpátky a začal jsem předávat znalosti nejdříve svým kamarádům, pak ale také dalším a dalším lidem na doporučení.

Nakonec jsem do této chvíle odkoučoval stovky lidí naživo v ulicích, klubech a taky online, kde jsem mužům radil, jak se prezentovat na sociálních sítích či seznamkách, a dostávali ode mě cenné rady, jak prožít s ženou milostný románek na jednu noc a jak ženy více obecně poznávat a objevovat jejich psychologii.

CO NABÍZÍM

Nabízím Ti spoustu typů služeb, které můžeš využít a změnit tak svůj život instantně k lepšímu. Právě teď můžeš chytnout příležitost za pačesy a pozorovat tak zaslouženou změnu ve všech oblastech svého života!

VIP KONZULTACE (1 NA 1) - ONLINE SEZNAMOVÁNÍ

Na individuální konzultaci k tomu ještě získáš moje maximální soustředění na to, co tě trápí a co potřebuješ zlepšit při textové komunikaci s holkami na Tinderu a jiných platformách.

Zkrátka můj čas bude patřit jen a jen Tobě a budeš se kdykoliv moci zeptat na cokoliv.

VIP KONZULTACE/KOUČING - 
STREET/KLUBY/OSOBNÍ ROZVOJ

Využij mých dlouholetých zkušeností se seznamováním a v osobním rozvoji

Jestli nevíš, kde začít, máš stále potíže v jakékoliv fázi seznamování v jakékoliv situaci nebo máš prostě nějaký svůj specifický problém, tato konzultace je určena přímo pro Tebe.

Jen Ty si určíš, o čem chceš mluvit a s čím chceš poradit.

ONLINE KURZ SVAJP

Chceš se nejdřív vyspat s desítkami krásných žen,
než si vybereš někoho do vztahu?

Nebo toužíš rovnou získat kvalitní přítelkyni?

ONLINE SEZNAMOVÁNÍ JE NEJRYCHLEJŠÍ CESTA K CÍLI
Na seznamkách jsou v naší zemi tisíce a tisíce nezadaných holek a žen, které se chtějí seznámit, zažít vášnivý sex a najít si partnera!

Díky kurzu SVAJP můžeš být ty ten šťastlivec,
který jim to přání splní, nikoli zase někdo jiný.

ZAREZERVUJ SI MĚ

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.