Specializované video prezentace na konkrétní témata pro ty, kteří chtějí rychle překonat aktuální překážky.

Jak se stát pro ženu opravdu přitažlivým?

Proč jsou někteří muži ženami neustále odmítáni, 
zatímco úzká skupina mužů si užívá ženské náklonnosti a ženy po nich doslova šílí? Pravděpodobně to není tím, co sis do této chvíle myslel.

V této prezentaci získáš konkrétní tipy a návody, jak se dostat mezi úzkou skupinu atraktivním mužů, kteří přirozeně přitahují krásné ženy. Porozumíš psychologii toho, jak se stát pro ženu skutečně atraktivním, tak aby po tobě toužila a chtěla být v tvé přítomnosti. Zjišít co je atraktivita, jak vzniká a jak ji dlouhodobě budovat. Přestaň ženy nahánět a začni je přirozeně přitahovat.

Cena video prezentace je 590 Kč.
Délka video prezentace je 36 minut.

Jak už nikdy nebýt jen její kamarád?!

"Víš, já tě mám taky moc ráda, ale spíš jako kamaráda." Kdo by tuto bolestivou větu v životě neslyšel. Zajímavé je, že ji vždy pronese ta žena, po které nejvíc toužíme. Sledovat holku, kterou chceš, jak spí s někým jiným, není snadné. Toto už se ale nemusí nikdy opakovat!

Líbí se ti holka, která si tě dala do role kamaráda? Možná spí s jedním blbcem za druhým a tobě se chodí akorát vyplakat na rameno. Možná má přítele, se kterým je nešťastná, ale bojí se rozejít. Na tom nezáleží, důležité je, že zatímco spí s někým jiným, ty si v roli jejího kamarádíčka, který dostane maximálně pusu na tvář za dobré chování.

Proto jsem vytvořil tuto specializovanou video prezentaci, abych ti pomohl dostat se z této role ven!
Nebýt její kamarád, ale milenec! V této prezentaci se dozvíš:  Jak se do kamarádské zóny už nikdy nedostat!
A pokud v ní jsi, tak jak se dostat ven jednou pro vždy! 

Můžeš se dál kamarádit se s holkou, se kterou chceš spát. Dělat, že ti to nevadí v tichosti trpět a doufat, že tě jednou nějak ocení, všechno jí to dojde a přijde. Ale uvědom si, že zatímco sníš o vás dvou a jsi sám, právě teď šu*á někdo jiný.

Přikroč ke správné akci a změň to! Tato prezentace ti v tom pomůže. Možná jsi jenom jeden krůček od prolomení bariéry mezi kamarádem a milencem.

Cena video prezentace je 690 Kč.
Délka video prezentace je 45 minut.

Bez tohoto know-how ani na rande nechoď!

Jak sbalit ženu na schůzce?! Neprůstřelná metoda!

Návod krok za krokem! Od domluvení rande až do postele. Tento návod je výsledkem stovek a stovek schůzek instruktorů a našich studentů. Jedná se o praktickou, neprůstřelnou metodu.

Vzal jsi holku na super rande, ale dopadlo to katastrofálně? Pak nebylo super. V této video-prezentaci získáš doslova návod, jak si krok za krokem počínat na úspěšném rande. Od naplánování, přes příchod, vedení samotné schůzky, až po zakončení u tebe doma. Následně se pak nebude moct dočkat, až se znovu uvidíte. Tyto informace jsou ty nejcennější, které můžeš získat k tomu, jak mít úspěšné rande. 

Toto není teorie! Postup je výsledkem let praxe a stovek schůzek v terénu. Už žádné trapné rande končící podáním ruky nebo pusou na tvář. Už žádné „tak někdy příště."

Cena video prezentace je 990 Kč.
Délka video prezentace je 1 hodina 13 minut.

Jak získat úžasnou parnerku a mít s ní skvělý a vášnivý vztah?!

Rozpadají se ti vztahy? Vím, jak to bolí, zažíval jsem to sám opakovaně. Proto jsem pro tebe vytvořil tuto unikátní video-prezentaci, kde ti prozradím nejen to, jak má vypadat skvělý vztah, ale i to, jak si ho se ženou vybudovat.

Budování vztahu s atraktivní ženou je plné nástrah. Díky této prezentaci budeš vědět jak se jim vyhnout.
Dozvíš se, jak si správně ženu do vztahu vybrat, otestovat si ji a vztah nastavit. Pokud chceš získat krásnou kvalitní přítelkyni, pak je toto pro tebe jako šité.

Vyber si tu správnou a staň se pro ní jejím vysněným přítelem, do kterého bude bláznivě zamilovaná.

Cena video prezentace je 720 Kč.
Délka video prezentace je 57 minut.

Získej výhodný balíček všech prezentací se slevou 500 Kč

Cena všech čtyř prezentací je dohromady 2 990 Kč.
Při koupi celého balíčku získáš slevu 500 Kč.


Zvýhodněná cena za kompletní balíček je 2 490 Kč.

Kompletní cena za celý balíček je 2 990 Kč 2 490 Kč.

Jak se liší video prezentace od online kurzů?

Video prezentace jsou jednorázové online prezentace vedené Jakubem na konkrétní palčivé téma. Pomohou ti tak nejrychleji vyřešit daný problém.

Platí na video prezentace 14 denní garance vrácení peněz?

NE. Neplatí. Na video prezentace se nevztahuje 14 denní lhůta vrácení peněz, která se vztahuje na velké online kurzy. Celá prezentace a veškeré informace v ní máš dostupné ihned. Pokud nevidíš hodnotu, kterou ti může know-how v prezentaci přinést, nekupuj je.

Máš před sebou praktické video prezentace, které jsem zaměřil na několik konkrétních palčivých problémů, se kterými mě muži osloví!

Chci, aby jakákoliv z nich byla pro tebe návodem, jak daný problém extrémně rychle nadobro vyřešit.

Vzal jsem 10 let osobních zkušeností a smrštil do praktického řešení, v jasných bodech. Vezmi je, naposlouchej je a rovnou praktikuj!

Už teď jsi vyhrál. Běž do toho!

CO NÁM LIDÉ PÍŠÍ?